'Ömer SARDONAT' tarafindan gonderilmis yazilar.

03 Eki

Hayat Bu İşte

Dün varız bu gün yokuz. Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız ömür gün geliyor bitiyor. Daha dün aramızda olan çok değerli bir arkadaşımızı kaybettik (Fazilet AKTAŞ BOZDOĞAN)

18 Mar

Bitmeyen Umutlar

Yüreğimin en derin yerinden amansız fırtınalar kopuyor bazen. Daha çok düşünüyorum geçmişi, yüzümde oluşan kırışıklarda arıyorum yılların verdiği yorgunluğu. Çok gecelerim uykusuz geçiyor derin hayallere dalıyorum.

20 Şub

Sen Yine Gülümse Hayata

Doğruların geçerli olmadığı yalanların ve yalancıların arasında ve adına yalan dünya dediğimiz bir ortamda yaşıyoruz. Bu kadar yalan yüzler

30 Haz

Her Şeyi Çok Sevdik KendimiziTeselli Etmek İçin

Hayat hepimiz için aynı aslında farklı olan kişilerin büründüğü rollerdir. Hepimiz için yabancı olanlar gün geldi bizim oldular. Ve biz onları

05 Haz

Bir Umuttur Beklediğimiz

Gecenin sabah olmasını beklerken zifiri karanlıkta, doğacak güneşin yeni bir umut olmasını düşünürsün. Sığındığın kader çizgisi ve çaresizliğin başka bir yol göstermez sana.

14 Nis

Sen Bende Bir Başkasın

Okurdum hikâyelerde masallarda sevenler sonunda hep yalnız kalırmış. Gün gelecek ya ben ya da sen yalnız kalacaksın. O zaman hep hatırla beraber yaşadığımız günleri, kurduğumuz hayalleri.

09 Nis

Hayat Sorgulamadan Yaşanırmı?

Ayrılıklar, hasretlikler derin izler bırakır insanda, hasreti, özlemi unuturum sanırsın ama asla unutamazsın sadece kendini avutursun. Ne silip atabilirsin ne aklından çıkarabilirsin.

01 Nis

Neden Bu Hale Geldik

Geçen her yıl daha çok yoruyor bizleri, ayrıca yaşamadıklarımız içinde daha çok yıpratıyoruz zihnimizi. Beyin yoruldukça bedende yorgun düşüyor.

28 Şub

Keder Sana Yakışmaz

Kendimize göre kurduğumuz ve bize göre olan küçük bir hayatımız vardı. Taşıyamayacağımız kadar ağır yükümüzün yanında kaderin bize sunduğu ne ise ona razı gelip ayakta durmayı başarmıştık.

04 Şub

Her Doğan Güneş Yeni Bir Umuttur

Yaşadığın hayatın içine sığmıyorsun bazen, çoğu zaman insanlığına da sığmıyorsun, doluyor doluyor taşıyorsun. Neyi nereye koyacağını, neyi nasıl söyleyeceğini bile unutuyorsun.

20 Oca

Almadığın Daha ne kaldı

Bizden birileri bir şeyler çalar, yokluğunu gördüğümüz zaman onu tekrar yerine koymaya çalışırız. Bizden çalınanların pek çoğu yerine getirilebilir.

15 Oca

Ben Seni Bilirim

Gecenin en karanlık yerinde gördüğüm rüya gibisin. Gel demeden geliyor başucumda oturuyordun. Saatlerce gözlerine bakıyor, dilinden dökülen o manalı sözleri dinliyordum.

06 Oca

Sen Bilemezsin ki

Beni anlaman için beni tanıman lazım. Beni tanımak ise sandığın kadar kolay olmayacak. Ben senin tahmin ettiğin gibilerden asla değilim, hiç olmadım da.

30 Ara

Unutmakmı

Akşam olup karanlık çöktüğü zaman çok uzaklardan gelecek birinin her an kapıyı çalacağını sanırsın. Canı gönülden beklersin gelmesini ve onu duymak, karşında görmek istersin.

20 Ara

En Doğrusu Kendin Olmak

Hiç birimizin ağzından şu deyim eksik olmaz “dünyaya yeniden gelme şansım olsaydı” olmayacağını bildiğimiz halde dilimizden düşürmeyiz. Daha çok hayatta beklediklerimiz olmadığında, yaptığımız hatalarda ya da pişmanlıklarda.

19 Ara

Her Gün Yeni Bir Umuttur

Yaşamanın bir hayal olduğunu düşünürüz pek çoğumuz. Gelecek için hayaller kurar, geçmişi istediğimiz şekilde yorumlarız. Değiştirmek isteriz hayat düzenini gönlümüze göre,

12 Ara

Sensiz Hayatın Hiçbir Anlamı Yok

Eğer birine canı gönülden dost diyebildiysen yaşamın boyunca ona yoldaş olabilmelisin. Her zaman onun için var

19 Kas

Bir Umuttur Yaşamak

Hayat bu demek ki, elimizde değil istediğimiz gibi olsun düşündüklerimiz, hep düz yolda yürüyelim karsız, çamursuz olmuyor işte nedense bizde buna hayat böyle deyip geçiyoruz.

19 Haz

Hayat Bizi Umursamasada

Yüreğimin en derin yerinden amansız fırtınalar kopuyor bazen. Daha çok düşünüyorum geçmişi, yüzümde oluşan kırışıklarda arıyorum yılların verdiği yorgunluğu.

10 Nis

Yeni Bastan Başlamak Umutlara

Yaşamak uzun ince bir yoldur bunca mücadele ve uğraş içinde. Yaşamak için mücadele vermelisin ki ayakta durabilesin. O kadar dikkatli ve tedbirli olmalıyız ki bir hüsrana uğramayalım.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank