Reklam Tarifesi

bilgi-agi3

Bilgi Ağı, Reklamınızı Yaparken,

Size Prestij Kazandırır!

 

Gündemli gündemsiz her konu hakkında güçlü kalemler, derin yorumlar!

Dünyadaki yoğun bilgi kirliği karşısında her insan doğru haber ve özgün yoruma ulaşma ihtiyacı hissediyor. Bilgiye ulaşma imkânının bu kadar arttığı bir dönemde güvenilir kaynak bulmak en önemli sorun olarak öne çıkıyor.

Öte yandan, günümüzün hızlı yaşam kalıbı, araştırmacıları, bilgi ve fikir sahibi olmak isteyenleri, kağıt basılardaki uzun uzadıya sayfalarca süren makaleleri okumak çoğu zaman yorucu gelmekte. İnsanlar, bir konu hakkında çok derinlemesine olmasa da teğet geçmeyecek bilgi ve fikir sahibi olmayı daha yeğ tutmaktalar. Bu nedenle köşe yazarı gazetemiz günümüzün değişen temposu içinde insanların bu ihtiyaçlarını da karşılama kaygısıyla, son derece demokratik bir yayın anlayışı, her biri birbirinden farklı renk ve kültürün temsilcisi yazar kadromuz ile insanlığa hizmet etmek arzusuyla yayın yapmaktayız.

Bu nedenden dolayı, logo menümüzde de görüleceği gibi, gazete amblemini, renkler skalası üzerine yerleştirdik. Böylece sadece ülkemizde değil dünyada farklı renk düşünce, yaşam ve inançlara olan saygı ve hoşgörüyü sembolize ettik.

Doğru ile yanlışın birbirine karıştığı gerçeğin ve gerçeğe bağlık alt gerçeklerin sorgulandığı bu dönemde, insanlar belli sermaye grubunun temsilcisi olmayan, yazdığı veya savunduğu değerlerde ekonomik ve siyasal bir menfaat bulunmayan bilgi kaynaklarını tercih etmektedir. Bu amaçla hareket eden www.bilgiagi.net internet medyacılığındaki 4 yıllık birikimi ile dünyanın karanlık çehresine tutulan genç ama genç olduğu kadar da yenilikçi bir ışık olmayı hedeflemektedir.

Birbirinden değerli ve alanında kalemi güçlü yazar kadrosuyla gazetemiz her zaman tanıtımını yaptığı firmalara da prestij kaynağı olmaktadır.

Yeniliklerin öncüsü

www.bilgiagi.net, www.yazarportal.com, www.yazarportal.net www.yazibankasi.com www.yazibankasi.net, www.tasviriefkar.com, www.authorport.com, www.authorport.net , www.extrabilgi.net,  ve bu gibi alan adlarıyla okurlarımız bilgi ağının havuzuna açılabilmektedir. Bilgi Ağı İnteraktif Köşe Yazarı Gazetesi, "Yazar Portali" yapısıyla bu domainlerle, Türkiye'de alanında ilklerden olan bir yayın anlayışıyla her zaman bir adım daha ileride olmuştur.

Saygılarımızla

REKLAM TARİFEMİZ

www.bilgiagi.net

İNTERAKTİF KÖŞE YAZARI GAZETESİ ile ilgili fiyat teklifimiz aşağıdadır. Sitemiz, Türkçe yayın yapmakla birlikte, google'ın çeviri modolüyle desteklenmiş ingilizce içeriğe de sahiptir.

Okurlarımıza, yazarlarımıza, reklam veren çözüm ortaklarımıza etkili ve köklü kazanımlar sağlamak bizi ayrıca mutlu etmektedir.

Aslıhan KAYA

Reklam Koordinatörü

R E K L A M L A R I N

…………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….………

Ebadı         Yeri     Dönüşümlü     İndirimli   Cpm

…………….………………….…………………….                  ………….………………….………       ……….………………….……… 

1000 x 90   piksel Banner (logo) üstü ¼ oranında 500. TL

1000 x 90   piksel Banner (logo) altı ¼ oranında 300. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü üstü ¼ oranında100. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü altı ¼ oranında 50. TL

NOT:

Fiyatlara KDV dahil değildir ve bir aylıktır.

Reklam fiyatlarımız 2012 yılında % 50 olarak artacağından dolayı 2011 yılında reklam veren / verecek kurumlar bu avantajı kullanacaktır.

Yorumlar Kapatıldı.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank