content

yazarportal-com-bilgiagi-net-tasviriefkar-com

04 Ara

Yazarlarımız İçin Edit Paneli Güncellenmiştir

Değerli yazarlarımız;

Yazı ekleme sayfasındaki edit paneli güncellenmiştir. Daha önce de yazı ekleme edit menüsünü zenginleştirmiştik fakat wp nin o zamanki sürümü bu eklentiyi kaldırmamış ve farklı tarayıcılarda, mozilla/firefox veya google crome'da sorunlar yaşamıştık.

Bu gün itibarıyla wp nin halihazırdaki sürümü editör menülerini sorunsuz bir şekilde desteklemektedir.Bu konuda sorun yaşayan yazarlarımızın varsa sorunlarını online@bilgiagi.net e posta adresimize bildirmelerini rica ediyoruz.

Eski Yazı İşleri Müdürümüz Maide Ören Yazılarına ve Yazı İşleri Müdürlüğü Görevine Döndü:

Eski Yazı İşleri Müdürümüz Maide Ören, son yıllarda yoğun iş temposu nedeniyle bir dönem görevine ve yazmaya ara vermişti. Maide Ören yeniden yazılarına ve gazetemizdeki yazı işleri müdürlüğü görevine geri dönmüştür.

Kendisine yıllar öncesinde olduğu gibi, bu gün de hoş geldin diyoruz.

Sevgili Maide ÖREN, dileriz ki, hayat çizgisi tamamlanıncaya kadar Bilgi Ağı yazar kadromuzla ve okurlarımızla düşünce düzleminde birlikteliğimiz devam eder.

Yazı Okunma Sayılarına İlişkin:

Yazar ve okurlarımızdan gelen yoğun talep doğrultusunda yazıların okunma sayılarını yeniden görülür hale getirdik. Yalnız henüz sayacımız sağlıklı olarak çalışmamakta. Bu konuda optimizasyon çalışmalarımız devam etmektedir. İlk fırsatta bu konudaki asimetrik sorunlar düzeltilecektir.

Reklam Gelirleri:

Bildiğiniz gibi, hala reklam gelirimiz bulunmamaktadır. Gazetemize reklam bulan yazarlarımıza aracı oldukları reklamın % 50 si, reklam bulan okurlarımızın ise buldukları reklamın % 30 u, prim olarak verilecektir. Bu konuda gazetemize destek olmanızı bekliyoruz.

Okurlarımızdan ve Yazarlarımızdan Bir Başka Ricamız:

Beğendiğiniz yazarlarımızın yazılarını sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanızı bekliyoruz. Bu bile bizim için büyük bir katkıdır.

Daha başarılı, daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmemiz için sizin de bize destek olmanız önemlidir.

Sevgilerimizle.

Etiketler : , , , , , , , , ,

Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

5 Kere Cevaplanmış to “Yazarlarımız İçin Edit Paneli Güncellenmiştir”

 1. 1
  Fazilet Says:

  Sevgili Maide Oren,
  Sizin eski yazilarınızı takıp ederdım ve yarıda kaldı 🙁
  Tekrar aramıza donmenız benı cok mutlu ettı. Gorevınız de basarılar diliyorum.
  Ankara'dan slm ve sevgiler...

 2. 2
  Maide Says:

  Fazilet hanım,
  Teşekkür ederim döndüğüme bende mutluyum.İlginiz beni mutlu etti.Yaşadığımız sürece bir şeyleri yarım bırakmamaya çalışacağız.Ankara'ya benden de selam olsun..
  Sevgilerimle..

 3. 3
  edozatar Says:

  Maide hanım  bilgiagine hoşgeldiniz geri döndüğümüize çok sevindim,  işinizde başarılar size.

  Güneyin imcisi mersinden size selamlar sağlıcakla kalın, sevgi ve saygılarınla.

  Emine  Dönüş Özatar

 4. 4
  Emine Dönüş Says:

  Sevgili Maide hanım  gazetemiz bilgiagi.net'e hoşgeldiniz geri dönmenize  inanın çok sevindim inşallah hep birlikte buradayız.
  Size işinizde başarılar diliyorum,şen ve esen kalın.  Güneyin  incisi mersinden kucakdolusu selamlar, sevgi ve saygılarımla.
  Emine Dönüş Özatar

 5. 5
  Maide Says:

  Selam Emine hanım, sizlerle beraberim ve mutluyum.Hala yoğunluğum var ama yazılarıma bir kaç gün sonra daha yoğunlaşacağım.Zira yeni heyecanlar yaşıyorum.Antalya Engelli Ampute futbol takımıyla çalışmaya başladım.
  İstanbul,Antalya ve takımın maçları için başka şehirlere gidiyrm.İlk heyecaan ve sonra dinginlik olacak.Her gittiğim yerden bende sizlere gönül dolusu sevgilerimi iletiyorum.İlginize teşekkür ederim arkadaşım.
  Sevgilerimle...

Yorum Yazınız

You must be logged in to post a comment.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank