12 Haz

Öztaylan Dertli Mi Dertli

Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, dertli mi dertli… Sıkıntılı mı sıkıntılı… Bandırma Belediyesi’nde eski ve yeni garaj ihaleleriyle ilgili yaşanan iptal ve katılım olmaması sürecinin ardından,

18 Mar

Ders mi Alınacak, Güç mü?

Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan ile yaşanan son olayları konuşuyoruz. Gündemde bomba gibi patlayan partisinin kapatılması ile ilgili düşüncelerini bizlerle paylaşıyor.

07 Mar

Meclis Tat Vermiyor

Evet, ister inanın ister inanmayın ama artık Bandırma Belediye Meclisi’nin toplantıları benim için çok fazla tat vermemeye başladı.

30 Oca

Bandırma’da Otopark Sorunu!

12 Eylül ihtilalinin ertesi aylarıydı… İşim gereği, Mersin’e gitmiştim. O günleri yaşayanlar bilirler, her kentin garnizon komutanı, aynı zamanda o kentin en yetkili mülki idare amiri olmuştu.

19 Oca

Gönen Barajına İnceleme Gezisi…

Bandırma Belediye Meclisi, 2008 yılının ilk toplantısında, ülke gündeminde son aylarda sıkça yer almaya başlayan Kaz Dağları’ndaki siyanürle altın aranması olayına da parmak bastı.

08 Oca

İyi ki Osman Kocaman Var

Evet, Allah’tan Bandırma’da Osman Kocaman var. İyi ki var da, Bandırma’nın gelişimine yönelik girişimlerde bulunuyor.

09 Ara

Komisyon Seçimleri Tartışma Yarattı

Yavaş yavaş pehlivan tefrikasına dönmeye başlayan Bandırma Belediye Meclisi’nin son oturumu ile ilgili olan değerlendirmelerimizi, bu yazımızla nokta koyalım.

04 Eki

Halk Otobüslerinden Manzaralar!.

Bandırma eski Belediye Başkanı, şimdinin Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan’ın zarar ediyor gerekçesiyle özelleştirdiği otobüs işletmesi yerine kurulan Ulaşım Hizmetleri A.Ş.’ye bağlı halk otobüsleri, kent içinde sorun olmaya devam ediyor.

22 Ağu

Belediye Tam Gaz Çalışıyor (I)

Eski belediye başkanı, yeni milletvekili Cemal Öztaylan ile belki Bandırma’yı en fazla karış karış dolaşanlardan biriyim.

09 Ağu

Öztaylan’ın İşi Kolay Değil!..

Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edip Örücü’nün bir açıklaması, bir kez daha yüreğimin cız etmesine neden oldu.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank