content

yazarportal-com-bilgiagi-net-tasviriefkar-com

14 Ağu

Ancak Aciz Erkek Eşini Döver!

Kadın Nedir?

Kadın eli öpülecek ayaklarının altında cennet olan Annedir. Kadın döven Erkeklere sesleniyorum. Kadının çirkini güzeli olmaz kadınlar çiçektir, çiçeklerimizi acımadan döverek soldurmayalım. Allah aşkına kadına dayak atmayı alışkanlık haline getirmeyelim. Kadına acımadan vurdun dövdün her yerini morarttın, itibarın mı yükseldi? Sana madalyamı verildi? Ancak aciz bir erkek kadınını döver. Kadınlar dövülmek için değil sevmek için yaratıldı. Türkiye’de son günlerde kadına yönelik şiddet ve kadını öldürmeler hızla arttı. Lütfen sinirlerimize hâkim olalım.

Biz Erkekler 10 gün boyunca kendimizi kadınlarımızın yerine koyalım, çamaşır ve perdeleri yıkayalım daha sonra yıkanan çamaşırları asalım çamaşırları astığımız ipten alıp ütü yapalım, perdeleri takalım, mutfağa girip yemek yapalım, sofrayı kuralım sonra o yemek bulaşıklarını yıkayalım. Bitmedi daha sonra evi süpürelim, camları kapıları silelim, çocuklara bakalım, çocuklarımızı okula getirelim, sonra pazara ve markete gidip evin her türlü alışverişini yapalım. İşte o zaman kadınlarımızın kıymetini daha iyi anlar kadın döven magandalar. Bunların üstüne kadın sabahım köründe işe gidip çalışıp yorulup eziliyor. Birde kocasına hizmet veriyor. Üstüne çalışan kadına, koca dayak atıyor. Allah dayak yiyen kadınlarımızı kadın döven bu cani magandalardan korusun. Dürüst erkekler sevmeye kadın bulamıyor. Bu magandalar dövmeye kadın buluyor. Kısacası kadınlar Adaletin bittiği yerdeler mi?

Not; Bu aşırı sıcakta sokakta yaşayan sokak hayvanlarının kapınızın pencerenizin önüne koyacağınız kedi, köpek ve kuşların bir parça yemeğe ve özellikle suya çok ihtiyacı var. Onlara yapacağınız bu sevabınız sizi mutlu tutacaktır.

Etiketler : , , ,

Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yazınız

You must be logged in to post a comment.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank