content

yazarportal-com-bilgiagi-net-tasviriefkar-com

12 Tem

Yazı Ekleme Sorunlarına Karşı, INTERNET EXPLORER 9

Sevgili Bilgi Ağı yazarları, önemli olduğunu düşündüğümüz konularda sizleri uyarmak ve haberdar etmek için yazılar yazıyoruz. Şimdi sizleri ve biz Bilgi Ağı'nı çok yakından ilgilendiren bir konuda bilgilendirmek istiyorum.

Bazı ülkelerden ve Türkiye'nin bazı illerinden  yazısını ekleyemeyen yazarlarımız durumu tarafımıza iletmiştir. Yazı ekleme arayüzünün tam olarak açılmamasından dolayı, yazı ekleme kısayol tuşlarının (butonlarının) çalışmadığını ve yazıların kopyalanamadığı hakkında mağduriyetler yaşamışlardır. Bazı Editör arkadaşlarımızda  da bu sorun yinelenince konu hakkında ayrıntılı inceleme yaptık.

Her ülke veya her ilde yaşanmayan bu sorunun genel olarak internet explorer tarayıcısından kaynaklandığını, sorun bazı ülkelerde ve yurt içinde düzelene kadar yazarlarımızın kendi bilgisayarlarına "INTERNET EXPLORER 9" indirip kurmalarını öneriyoruz.

Explorer tarayıcının diğer tarayıcılara göre daha hızlı olduğunu siz de kullandığınızda farkedeceksiniz. Gelişen iletişim ağında iletişim hızlı ve akıcı olmasını istiyorsak, tüm yenilikleri uygulamakta da bir o kadar hızlı olmalıyız. Birkaç aydır süren bu sorunun bu şekilde çözülecektir.

Sizlere "INTERNET EXPLORER 9" indirmeniz için aşağıda linkler vereceğim. Buralardan güvenli bir şekilde indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

http://windows.microsoft.com/tr-TR/internet-explorer/downloads/ie

Yandaki resme tıklayın yukarıdaki adrese hızlı bir şekilde ulaşın.

 

 

 

 

 

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=internet-explorer-9&lid=13521

Yandaki resme tıklayın yukarıdaki adrese hızlı bir şekilde ulaşın.

Etiketler : , , ,

Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yazınız

You must be logged in to post a comment.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank