content 25 temmuz 1966 Manisa doğumluyum. Manisa Lisesi Edebiyat bölümü mezunuyum. Manisa da merkez de ikamet etmekteyim.
29 Haz

Şanslı Masa’nın Şanssızı

İlk defa dün gece baktım ŞANSLI MASA programına. 10 dakika fela baktım ve sinirlerim hopladı başka kanala zapladım. Eee ne olmuş yani dediğinizi duyar gibiyim. Programda bir kişinin kulağına kulaklık takılıyor ve ona dışarıdan çaktırmadan emir komutlar verilerek karşısındaki arkadaşı veya eşini madaraya alması sağlanıyor. Sonuçta arkadaşını veya eşini madaraya alan para kazanıyor.

Dün gece bir evli çift vardı. Deniz kenarında tatildelerdi sanırım. Kadına kulaklıkla komutlar veriliyordur. Kocası kafalanıyor dolmuşa bindiriliyordu. Denizde bir teknede bir adamdan selam geliyor, kadının eski ilkokul arkadaşı rolünde biri bu evli çiftin yanına geliyor masaya oturuyor. Kadının kocasını düşünün bir kere Allah aşkına. Kadın ilkokul arkadaşı rolündeki arkadaşına bir samimiyet, bir kikirdeme, bir sululuk tabi adamdan da kocasının önünde kadına fantezik hatıra imalı salvolar. Kadının ve ilkokul arkadaşı kılığında bir adamın BİR EŞ KOCA karşısında onlara gelen komutlar doğrultusunda sulu muhabbetleri hiç hoş değildi.

Sonra ilkokul arkadaşı kadını tekneye davet edecekti ve kadın tekneye giderse 5 bin lira kazanacaktı. Sonra olay ne oldu bilmiyorum çünkü kanalı değiştirdim  sinirlerim tavan yaptı. Bu programın tek seyrettiğim bölümü buydu ve inanın başka bölümlerinde neler yapılmıştı, kimler nasıl kafalandı ti ye alındı bilmiyorum ama bu bölüm bence hiç hoş değildi. Evlilikler zaten uzun sürmüyor. Böyle programlar zaten kısa süren evliliklerin daha da celladı olmak ne kadar doğru düşünmek gerekiyor.

Bu bölümdeki karı koca çok şanssızdı bence. Adam televizyon karşısındaki milyonlarca kişinin önünde karısı tarafından rezil ediliyor. Kadın kocasını bu kadar insanın gözü önünde PARA KARŞILIĞINDA rezil ediyor. Adam hiç umulan gibi çıkmasa ve kadına ilkokul arkadaşı kılığındaki adamın yanında iki tokat patlatıp sinirlenerek olmadık sözler sarf etse ne olacak ? Bu durum boşanmaya kadar bile gidebilirdi bence. Adam karısına bir daha güvenebilir mi acaba ? Sen istediğin kadar bu olayın bir kurgu olduğundan bahset adam rezil olmuş ve karısına güveni sıfıra düşmüş halde.

İnsanların sırf para için evliliklerini bu kadar tehlikeye atmalarına hayret ettim doğrusu. Ben böyle bir teklifle karşılaşmış olsam asla eşimi böyle bir duruma düşürmem. Eşiminde sırf para uğruna böyle bir mizansende olmasına kahrolurum. Zaten öyle mizansende olabilecek kadınla baştan evlenmem ya da bir hata yapıp evlenmişsem de o program benim evliliğimin kamera önünde bitiş yeri olurdu. Gerçekten çok ciddiyim ben o programda o kocanın yerinde olmayı hayal bile etmek istemiyorum. Dayanamadım zaten kanalı değiştirdim.

Evlilikler kolay kurulmuyor, bir insana kolay güvenilemiyor, bir insan kolay sevilmiyor ve kurulmuş bir evliliği bu kadar kolay harcamayalım bence.

Etiketler : , , ,

Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yazınız

You must be logged in to post a comment.2007-2012 Bilgi Agi / Turkiye nin Interaktif Kose Yazari Gazetesi

Designed By Online Groups
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bizajans, kent akademisi, sunubank